Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mount&Blade 2 Bannerlord - Sınırsız Yetenek Hilesi ve Sınırsız Para Modu

Telif Hakkı Bildirileri için: [email protected]

admin

Administrator
Yönetici
Admin
Bannerlord oynarken hile kodu kullanmak istemeyen fakat çok güçlü karakter sahibi olmak isteyen FullOyna forum okurlarımız için sınırsız yetenek (skill) hilesi modunu sizlere sunuyorum.

Metin dosyasındaki nitelikleri, becerileri ve yetenekleri değiştirmek için dışa/içe aktarma işlemi sağlayan mod.

Red Beyanı
Bozuk kaydetme dosyalarınızdan ve oyun dosyalarınızdan sorumlu değilim, kendi sorumluluğunuzdadır bunu bilerek kullanın.
Bunu yeni bir hikaye modu ile kullanmanızı veya en azından değiştirilmemiş kaydetme dosyanızı yedeklemenizi öneririz.
Oyun beceri seviyesi için çok sayıda hoşlanmıyor, bundan önce 1000 ile test ettim ve kaydetme dosyası bozuldu.
Her yetenek için 300 ile denedim, şimdiye kadar tüm yetenekleri kilidi açılmış olsa bile herhangi bir sorun görmüyorum.

Sürüm v1.0.1:
Metin dosyasındaki nitelikleri, becerileri ve yetenekleri değiştirmek için Dışa/İçe Aktarma karakteri eklendi.
Dışa aktarmak için Ctrl + K, içe aktarmak için Ctrl + L,
Karakter dosyaları C: \ Users \ (kullanıcı) \ Documents \ Mount ve Blade II Bannerlord \ CharacterTrainer konumunda bulunur
Değerleri tıpkı savaş bandı dışa aktarılan karakterinde olduğu gibi düzenleyebilir ve sonra Ctrl + L ile yeniden içe aktarabilirsiniz

Sürüm v1.0.0:
Harita sahnesinde, nitelikleri, odaklamayı ve beceri noktalarını anında en üst düzeye çıkarmak için Ctrl + L tuşlarına basın.

Bu modu uzun oyun için test etmedim, bu yüzden dikkatli kullanın.

Kurulum Talimatı:
.Zip dosyasını indirin
Bannerlord modülleri klasörünüze gidin (örneğin G: \ SteamLibrary \ steamapps \ common \ Mount & Blade II Bannerlord \ Modules) Zip içindeki Modülleri çıkartın
Bannerlord launcher'i başlatın ve modu etkinleştirmek için modlar kısmından bu modu işaretleyin yani aktif edin.
Dosya yapısı şu şekilde olmalıdır:
G: \ SteamLibrary \ steamapps \ common \ Mount & Blade II Bannerlord \ Modüller \ CharacterTrainer
G: \ SteamLibrary \ steamapps \ common \ Mount & Blade II Bannerlord \ Modüller \ CharacterTrainer \ SubModule.xml
G: \ SteamLibrary \ steamapps \ common \ Mount & Blade II Bannerlord \ Modüller \ CharacterTrainer \ bin

İNDİRME LİNKİ 1:

İNDİRME LİNKİ 2:

2 linki de indirin ve 2.indirdiğinizi 1.indirdiğinizin üzerine kurun.

Mod nasıl kurulur diyorsan işte sana detaylı konumuz:

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap