Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Steam Hesabının Fiyatını Hesaplama

Telif Hakkı Bildirileri için: [email protected]

admin

Administrator
Yönetici
Admin
steam.jpg

Popüler oyun platformu olan steam'de hesabı olmayan yoktur. Peki steam hesabınız kaç para ediyor? Bu merak edilen soruyu sizler için cevaplayacak ve steam hesabınıza değer biçmenize yardımcı olacak bir site tanıtacağız.

Steam Database ( ) adlı sitede hesabınızın değerini TL, Euro, Dolar veya diğer para birimlerince hesaplayacabileceksiniz.

Steam Hesabınızın Değeri Nasıl Hesaplanır?

1.Adım: siteye giriş yapıyoruz.

2.Adım: Yukarıda yer alan menüde "Calculator" butonuna tıklıyoruz. ( )
steamhesapdegeri1.png

3.Adım: Steam ID'nizi işaretli alana girdikten sonra enter tuşuna basın.
Not: Steam oyunlarınız herkese açık görünümde olmalı. Bunu steam gizlilik ayarlarınızdan herkese açık yapmayı unutmayın.
steamhesapdegeri2.png

Sonuç:
steamhesapdegeri3.png

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra son görselde de görüldüğü gibi tahmini bir fiyat karşınıza çıkıyor "Products" sekmesinden sizde oyunlarınızın fiyatlarını toplayabilirsiniz. Son görselde görmüş olduğunuz "1442 TL" bizim test ettiğimiz hesaba ait tüm oyunların indirimsiz saf fiyatlarının toplamıdır. "589 TL" ise hali hazırda bugün indirimde olan oyunlarla mevcut hesap değeridir, ancak tabi ki saf hesap değeri 1442 TL olup sitenin size tavsiyesi 589 TL ve 1442 TL arasında bir rakam tahmin ediyor. Bizim tavsiyemiz ise Max. fiyattan %10 keserek fiyat biçmenizdir. Bu şekilde hesabınızın değerini öldürmeden doğru bir fiyat biçmiş olursunuz, sonuçta indirimler birer fırsattır aslolan her oyunun normal fiyatıdır.

Steam Hesabımı Güvenle Nasıl Satarım?

Steam hesabınıza bir fiyat biçtiğinize göre tavsiyemiz; itemhesap.com üzerinden ücretsiz ilan oluşturarak müşteri beklemenizdir.

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap